Bali, Bali …balíme!

Ty jo, pozejtří mi to letí. To to letí. To bych měl asi balit, nebo tak něco, ne. 🙂

Ve čtvrtek bylo mezi Bali a G-Landem zemětřesení, magnituda 6,1. Na Bali přilítnu a v G-Landu trávím dovolenou. Paráda! Ještě v pátek večer jsem nevěděl, jestli to mám všechno zrušit, ale naštěstí se vše v dobré obrátilo a prostě letím!!! Jupí! Už jenom jednou do roboty a pak fííííí… Tak jsem chvíli přemýšlel, jestli strávím víkend přípravami, a nakonec jsem se jel „připravit“ do Redwoods, pač Mára dostal vycházky. 🙂 Nebo vyjížďky spíš, v tomhle případě. 😉 Byl tam s náma brazilec Kurt a to byl husťák – jeho kolo velikosti 13“ vypadalo jak kdyby ho ukrad nějakýmu dítěti, ale ukázal nám, jak se skáčou hustý skočky. Na to jsme my s Márou poserové, ale na druhou stranu umíme jezdit i do kopce, což Kurt na dětským kolečku nedával.

Dneska už bych měl ale balit, říkám si, když po ránu jedu do Woodhillu. No, tak to holt zase nevyšlo, no. 😉 Moc jsme toho ale nenajezdili, protože kámošovi se podařilo zlomit si klíční kost a tak jsem si nacvičil kurz první pomoci, když jsem týpkovi (něco jako „Woodhillská záchranka“) musel ukázat, jak se správně uváže šátek, protože to mamlas dával obráceně a divil se, že to nefunguje. To sem teda valil kukadla, ještě že se nestalo nic vážnějšího protože tenhle evidentně moc netušil.

A teď už sakra balit! Zajel jsem si na druhý konec města koupit bublinky a hurá zabalit surfy. Beru dva, to snad bude stačit. No fakt zábava teda, balení surfů. Příště si zase koupim prkno s glassovanejma finama, to se parádně balí. Aspoň že to druhý je má sundavací. Po asi třech hodinách zábavičky s praskáním bublinek se mi konečně podařilo bezpečně (doufám) zabalit surfy. Jestli mi to ty jelita na letišti zmršej, tak už nikdy s prknama necestuju. No nic, ozvu se ve středu z indošky. 😉 Čau!

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice G-Land surfcamp, Kydy. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 odpovědi na “Bali, Bali …balíme!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s